My VOTE, Future for YOUTH, 11. – 18. marec 2024, SLOVENSKO

Za projektmi Erasmus+ nemusíš cestovať len do zahraničia. Zúčastni sa ich aj na Slovensku a zaži ich úplne z iného uhla. Hľadáme 3 Slovákov, ktorých zaujíma téma aktívneho občianstva, demokracie, práva voliť či nasledujúce voľby do Europarlamentu. Využi tento projekt a dozvieš sa viac. Tvor s nami flash-mob a mnoho iných zaujímavých a interaktívnych aktivít, ktoré ti dokážu, že učiť sa môže byť aj ZÁBAVA. Vytvor si vlastný názor a vypočuj si aj názory tvojich rovesníkov z iných krajín EÚ, vďaka ktorým si môžeš precvičiť angličtinu v praxi či získať skúsenosť tímovej práce v medzinárodnom prostredí. Zhrnutie projektu si prečítaj nižšie.

V čom sú projekty na Slovensku pre teba iné?

  • Ty si ten, kto je tu doma a môžeš sa zhostiť roly človeka, ktorý ukazuje ľuďom zo zahraničia krajinu, v ktorej žije.
  • Slovenským účastníkom umožňujeme, aby sa zapájali do organizácie projektu a jeho voľnočasových aktivít počas jeho trvania. Získaš teda aj tieto skúsenosti.
  • Ďalej dávame priestor kreativite slovenských účastníkov, ktorí môžu prichádzať s nápadmi ako vylepšiť niektoré voľnočasové aktivity. Býva to veľká sranda.

Súhrnné informácie o projekte (Infopack) – https://drive.google.com/file/d/1BO-JqmtVZxlFJzg-lrkU2fLXDkSZGhI1/view?usp=drive_link

Prihláška – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRc9CjdP4Jr_ai0T6Bgxd8B5yzZTKAT5CN1OAap4Nc81caWA/viewform

Ak máš otázky alebo chceš viac informácií, kontaktuj nás na: siedas.erasmus@gmail.com

Comments are closed.