Staňte sa súčasťou európskej demokracie s platformou Together.eu

Spolupráca, angažovanosť a demokratická zodpovednosť sú piliermi, na ktorých stojí naša spoločná európska budúcnosť. Ak chcete byť súčasťou týchto zmien a prispieť k formovaniu Európy, portál together.eu je tým pravým miestom. Tento interaktívny priestor je určený pre všetkých, ktorí chcú podporiť demokratické hodnoty, zapojiť sa do európskeho diania a prispieť k rozvoju našej spoločnej Európskej únie.

Na together.eu nájdete rôzne spôsoby, ako sa môžete aktívne podieľať na európskych iniciatívach. Platforma poskytuje aktuálne informácie o voľbách do Európskeho parlamentu, ponúka pozvánky na rôzne podujatia či iniciatívy. Môžete sa pridať k diskusiám, zúčastniť sa na workshopoch, alebo podporovať kampane zamerané na propagáciu EÚ. Týmto spôsobom together.eu podporuje spoluprácu občanov naprieč celou Európou, aby sme spoločne budovali silnejšiu a jednotnejšiu Európu.

Členstvo v komunite together.eu vám umožní spájať sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, vymieňať si nápady a pracovať na konkrétnych projektoch, ktoré zlepšujú život v našej spoločnej Európe. Nezáleží na tom, či ste študent, profesionál, aktivista alebo len občan, ktorý chce byť lepšie informovaný – together.eu je otvorená platforma pre všetkých. Pridajte sa na together.eu a spoločne môžeme dosiahnuť viac. Vaša účasť má význam – spolu dokážeme vytvoriť lepšiu budúcnosť pre všetkých.

Comments are closed.